פרוייקטים שלנו

דף הבית >> פרוייקטים שלנו

מערכת טיפול במים ב 12 מגדלי קירור בבנק UBA לאגוס (ניגריה)

בניין בעל 20 קומות עם מערכת קירור של 2900 טון / קירור, מערכת טיפול במי מגדלי קירור תוכננה למניעת שיקוע אבנית במערכת, מניעת התפתחות אצות ומיקרו אורגוניזמים במים, ומניעת קורוזיה במערכת קירור, הן במערכת פתוחה של המגדלים והן במערכת הסגורה.
מערכת מגדלי קירור בעלת עידוי של כ 150 מ"ק מים ביום, אשר דורשת טיפול קפדני במי המערכת, על מנת למנוע שיקוע אבנית. מערכת שהותקנה בעלת בקרה אוטומטית במלאוה, גם במינון כימיקלים וגם בבקרת ניקוזים.
 

מגדלי איילון ביזנס ABC - מערכת מינון ובקרה ב 9 מגדלי קירור

בניין משרדים עם תשעה מגדלי קירור בסה"כ של 1800 טון / קירור,  הותקנה מערכת טיפול במים על בסיס בקרה אינדוקטיבית, ומשאבות מינון כימיקלים, המערכת למניעת שיקוע אבנית, קורוזיה ומניעת התפתחות אצות ומיקרו אורגוניזמים במים. כמוכן הותקנה גם מערכת למניעת קורוזיה ובקטריות במערכת סגורה של מערכת הקירור.
 
הקמת מרכך מים 6 מ"ק / שעה בקניון בת ים, מרכך מספק מים רכים באיכות גבוה למערכות קירור של הקניון,
מרכך H+ מרוענן על ידי חומצה ולא על ידי מלח, בכך המערכת מונעת הזרמת נתרן לביוב.
טכנולוגיית ריכוך על ידי חומצה הינה טכנולוגיה אשר פותחה שנים רבות והגיע למיטבה על ידי ד"ר גנדי דוידוב, טכנולוגיה זו עובדת על בסיס שרף מחליף יונים, שרף קטיוני חלש, שניקראה H+ , יחודו של סוג השרף זה הוא היכולת העצומה של קליטת יונים של קשיות   (Ca˖², Mg˖²) באקויוולנט לאלקליות, שמרוענן על ידי חומצה.
 

מוצרים ושרותים

 
מרכך מים
מרכך מים H+
בקר למרכך מים
עמודות פיברגלס
מיכל תמלחת
שרף קטיוני חזק

שרף קטיוני חלש
פחם פעיל
MIX-BEND

טיהור מים
טיפול בשפכים
מדידה אנליטית
בקר מוליכות
בקר כלור
בקר PH
בקר אכירות


 
לייבסיטי - בניית אתרים