עברית Russian 

כימיקלים

דף הבית >> כימיקלים
כימיקלים לטיפול במים

כימיקלים למגדלי קירור

כימיקלים נגד אבנית וקורוזיה Poly mix - green.

כימיקל POLY MIX GREEN מתוכנן למנוע אבנית וקורוזיה במערכות המוזנות במים קשים ואלקליים במיוחד, במיוחד במגדלי קירור. התכשיר הוא דיספרסנט מעולה הן לקלציום קרבונט והן לקלציום פוספט. כימיקל זה מיועד לשימוש במערכות עם פקטור לנג'ליר בתחום 0 עד 3, כלומר למים קשים ואלקליים במיוחד.כימיקל זה מונע היווצרות אבנית על ידי עיוות גבישי משקע האבנית, שליטה על גדילת הגבישים והרחפתם וזאת על ידי פעילות משותפת של פולימרים ופוספונטים. הכימיקל יעיל במיוחד בתנאים אלקליים   (PH גבוה) וטמפרטורות גבוהות בתחום שבו חומרים אחרים מתפרקים. כימיקל זה מכיל גם רכיבים למניעת קורוזיה, כימיקל זה בטוח לשימוש וידידותי לסביבה.
כימיקלים לטיפול באבנית
כימיקלים למניעת בקטריות, אצות ולגיונלה BC

ביוציד הוא כימיקל להשמדת בקטריות, פטריות ואצות במים, בעל רעילות נמוכה לבני אדם ואף מותר במגע עם מזון. כימיקל זה הינו בעל פעילות רחבת טווח נגד כל המיקרואורגניזמים הנפוצים במאגר מים פתוחים או סגורים במשטחים לחים או רטובים. תכשיר זה אינו מקציף והוא משמש  במערכות מים תעשייתיות במגדלי קירור, מיזרקות, וניתן לריסוס על משטחים.
כימיקלים לטיפול בבקטריות

כימיקלים לדודי קיטור

כימיקלים נגד קורוזיה ואבנית  SR-stav

כימיקל זה הינו תכשיר נוזלי מרוכז לטיפול אפקטיבי במשקעי אבנית ולמניעת קורוזיה בדודי קיטור ובקווי מי עיבוי. משמש לטיפול במכלול הבעיות של דודי קיטור. תכשיר זה הוא תערובת של מרכיבים לעיקוב שקיעת אבנית, הרחפת מוצקים, קשירת חמצן ונטרול חומציות.

כימיקלים לטיפול בקורוזיה

כימיקלים לניקוי דוד קיטור און ליין SR-stav-T

כימיקל זה הינו תכשיר נוזלי מרוכז לBHEUH אפקטיבי של משקעי אבנית  בדודי קיטור ובקווי מי עיבוי. תכשיר זה מנקה את הדוד בצורה שאינו פוגע במתכת ומסיר את שכבות האבנית במידה והצתברה.

כימיקלים לניקוי דוד קיטור

כימיקלים למערכות סגורות

כימיקלים נגד קורוזיה ובוצה (מערכת קרה)  MS-300

כימיקל זה הינו תכשיר נוזלי מרוכז לטיפול כולל במערכות מים סגורות מסוחררות. כימיקל זה מיועד למניעת קורוזיה גם במערכות המכילות גליקולים למניעת קפיאת מים. כימיקל זה מכיל תרכובות חומרים מעכבי קורוזיה וחומרים למניעת שיקוע אבנית. תערובת אינהיביטורים נוגדי קורוזיה מאפשרת הגנה מושלמת על פני השטח במערכות בעלות מספר מתכות במיוחד לצנרות ברזל ונחושת.
 
כימיקלים לטיפול במערכת סגורה
כימיקלים נגד קורוזיה ובוצה (מערכת סגורה חמה)  MSH-350

כימיקל זה הינו תכשיר נוזלי מרוכז לטיפול כולל במערכות מים סגורות חמות . תכשיר זה מיועד למניעת קורוזיה . כימיקל זה מכיל תרכובות חומרים מעכבי קורוזיה בטמפרטורות גבוהות. תערובת אינהיביטורים נוגדי קורוזיה מאפשרת הגנה מושלמת על פני השטח במערכות בעלות מספר מתכות במיוחד לצנרות ברזל ונחושת.
כימיקלים לטיפול במערכת סגורה חמה

כימיקלים לאוסמוזה הפוכה - אנטיסקאלנט

אנטיסקאלנט FLOCON-190

כימיקל זה למניעת הצטברות אבנית ומשקעים בממברנות של אוסמוזה הפוכה, אנטיסקלנט FLOCON-190 הינו אלקלי, אנטיסקלאנט זה מרוקז ודורש מינון מיזהרי על מנת למנוע שיקוע בממברנות של אוסמוזה הפוכה

אנטיסקאלנט FLOCON-260

כימיקל זה למניעת הצטברות סיליקה ומתכות בממברנות של אוסמוזה הפוכה, אנטיסקלנט FLOCON-260 הינו אלקלי, אנטיסקלאנט זה מרוקז ודורש מינון מיזהרי על מנת למנוע שיקוע של מתכות וסיליקה בממברנות של אוסמוזה הפוכה

מוצרים ושרותים

 
מרכך מים
מרכך מים H+
בקר למרכך מים
עמודות פיברגלס
מיכל תמלחת
שרף קטיוני חזק

שרף קטיוני חלש
פחם פעיל
MIX-BEND

טיהור מים
טיפול בשפכים
מדידה אנליטית
בקר מוליכות
בקר כלור
בקר PH
בקר אכירות


 
לייבסיטי - בניית אתרים