חדשות עולם המים

דף הבית >> חדשות עולם המים
טכנולוגיית ריכוך על ידי חומצה הינה טכנולוגיה אשר פותחה שנים רבות והגיע למיטבה על ידי ד"ר גנדי דוידוב,
מרכך מים H+ היא טכנולוגיה אשר עובדת על בסיס שרף מחליף יונים, שרף קטיוני חלש,
 יחודו של סוג השרף זה הוא היכולת העצומה של קליטת יונים של קשיות   (Ca˖², Mg˖²) באקויוולנט לאלקליות, שמרוענן על ידי חומצה.
 קראה עוד >>>
29/1/2015

טכנולוגיה חדשה, המאפשרת להמיר מים ופחמן דו חמצני לדלק סינטטי

נכון לעכשיו, האנושות תלויה במידה רבה בדלקים . אבל, הודות לשימוש המוגבר באנרגיה חלופית, אנרגיה סולארית, אנרגיית רוח, גלי ים, וכו ', מערכת יחסים זו מתחילה לרדת בהדרגה. עם זאת, הוא תהליך קשה וכואב מאוד, משום שחפצים רבים מדי של תשתית תעשייתית וכלכלית קשורים לשימוש בפחם, נפט, גז, ולהחלפה או למודרניזציה שלהם דורש הרבה זמן, מאמץ וכסף. דרך לצאת ממצב זה היא להשתמש בדלקים סינטטיים, אבל, למרבה הצער, עד לאחרונה לא הייתה טכנולוגיות ייצור יעילה וידידותית לסביבה כגון דלק. למרבה המזל, מצב זה השתנה לאחרונה בשל החברה הגרמנית  SUNFIRE GmbH.

לראשונה יישום של טכנולוגייה להמרת מים לדלק סינטטי ביצעה חברה בשם "Power-to-Liquid", הטכנולוגיה מאפשרת לך להמיר מים (H2O) ופחמן דו חמצני (CO2) , לדלק נפט וסולר סינטטי.  קראה עוד >>>
26/12/2014

פילטר מים ביאומטרי על בסיס עבודת הכליות

חוקרי ומהנדסי מים באוניברסיטת נאניאנסק בסינגפור מנסים לפתח פילטר מים שיעבוד בצורה של כליות בני אדם, לפי ההשארות של החוקרים, פילטר מסוג זה יהיה אפקטיבי  פי שתים עד שתיים וחצי מביצוע של אוסמוזה הפוכה, כמו כן העלויות של טיהור מים ירדו לעלויות מזהריות, הן מבחינת ביזבוז אנרגיה והן מבחינת בלאי המערכת.
המשימה העיקרית בפיתוח של פילטר מים מסוג זה היא להגעיה למצב בו החלבון מתפקד בצורה דומה לתפקוד החלבון בכליות של בן אדם או חיה.
החוקרים מודיעים שהפיתוח נמצא בשלבים מאד מתקדמים, ושללא כל ספק פילטר מים זה יהיה הפילטר האפקטיבי ביותר, וישמש גם בתעשיה וגם בשימוש הבייתי.
ההשקעה הכוללת לפיתוח פרוייקט מוערכת ב כ 100 מיליון דולר.  קראה עוד >>>
17/11/2014

Okeanos water cheep - שבב להתפלת מי ים.

מדענים אמריקאים וגרמניים פיתחו שיטה חדשנית של המרה מי ים למי שתייה. השיטה מאופיינת בפשטות וביעילות: מרכיב מרכזי במערכת החדשה הוא Water Chip untitled יצרניות שבבי פלסטיק זעיר. השבב מסוגל להתפיל מים, מקבל כוח רק מסוללות קונבנציונליות.
עיקרון פעולה של השבב להתפלת מים. קראה עוד >>>

 
20/10/2014

מוצרים ושרותים

 
מרכך מים
מרכך מים H+
בקר למרכך מים
עמודות פיברגלס
מיכל תמלחת
שרף קטיוני חזק

שרף קטיוני חלש
פחם פעיל
MIX-BEND

טיהור מים
טיפול בשפכים
מדידה אנליטית
בקר מוליכות
בקר כלור
בקר PH
בקר אכירות


 
לייבסיטי - בניית אתרים